неділя, 5 січня 2014 р.

Свободівець Іллєнко назвав причину свого побиття

Андірй впевнений, що мета нападу на нього - налякати українське суспільство.

Народний депутат від ВО "Свобода" Андрій Іллєнко заявив, що мотивом побиття його і адвоката Сидора Кізіна біля РУВС в центрі Києва є спроба налякати українське суспільство. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Насправді, мета вчорашнього нападу - не просто побиття мене і Кізіна. Нас це не злякає - навпаки, ще більше мотивує. Кілька днів відлежатися - і знову в бій. Напади професійних шакалів зі спини 5 на 1 - це дуже мотивує, я вам скажу ", - запевнив він.

 Іллєнко впевнений, що метою нападу було - налякати українське суспільство.

"Мовляв, якщо нардепа і відомого правозахисника десяток бандитів накривають прямо на виході з РУВС в центрі столиці - то чого тоді чекати іншим громадянам? Це чергова ланка в ланцюзі провладного терору - побиття активістів, арешти, переслідування, підпалах автомобілів. Але народ не вдасться залякати . Лінія страху вже перейдена. І назад дороги немає ", - заявив свободівець.


 У п'ятницю, 3 січня, пізно ввечері невідомі побили народного депутата від ВО "Свобода" Андрія Іллєнка та його адвоката Сидора Кізіна. Інцидент стався під стінами Шевченківського РУВС Києва.

  

Немає коментарів:

Дописати коментар